01.12.2023 - Ergani Haber, tanıtım ve firma rehberi sitemize hoş geldiniz.

İstasyon Aile Parkı ve Mesire Alanı

İstasyon Aile Parkı ve Mesire Alanı
REKLAM ALANI

Erganide ikamet eden veya etmeyen herkesin nefes alabilmek, güzel bir gün geçirebilmek, sohbet edebilmek, çay içebilmek veya tercihe bağlı piknik/mangal yapabilmek amacıyla İlçe Belediyemiz tarafından yaptırılan ve çoğu kez erken gitmeyince oturacak yerin bulunamadığı, özellikle bahar aylarında ilçe genelinin en çok uğradığı yerdir.

Evlilik ve nişan için dış çekimlerin yapıldığı parkın en güzel tarafı, görevliler tarafından yeşil alanın sürekli kontrol edilmesi, temizlenmesi ve yeşil alanı tahrip etmeye çalışanların uyarılması.

Adından da anlaşılacağı üzere Aile parkına genç olsun, yetişkin olsun Erkeklerin tek başına girememesi, ailelerin bu huzurlu ortamının bozulmaması ve başka hiçbir yere gidemeyen ailelerin güzel vakit geçirmesi açısından bu uygulama herkes tarafından takdir edilmektedir.

İstasyon Parkı adından da anlaşılacağı üzere Ergani Tren İstasyonunun hemen üstünde, bireysel arabalarınız ile gidebileceğiniz gibi, Ergani Belediyesi ve özel şehir içi minibüsleri ile parka gidebilirsiniz.

Parkın içinde sadece çay içmek, dinlenmek gibi nedenlerle gelenler için Kafeteryanın yanında Mescit, Bay ve Bayan Lavaboları bulunmaktadır.

İstasyon Aile Parkı ve Mesire Alanı bakım ve temizlikten dolayı Pazartesi ve Salı günleri kapalı olup, diğer günler 23’e kadar halkımıza hizmet etmektedir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ