30.11.2023 - Ergani Haber, tanıtım ve firma rehberi sitemize hoş geldiniz.

Erganistan.Com Açıldı!

Erganistan.Com Açıldı!
REKLAM ALANI

Sadece Ergani ilçemize özgü sitemiz olan Erganistan.com sitemiz siz hemşehrilerimizin hizmetine girmiştir. Şimdi sitemizi kısaca tanıtalım. Niçin buradayız ne yapacağız bu konuları açıklayalım.

Günlük İlçe Haberlerimizi Vereceğiz

Ergani ilçemiz ve köylerinde meydana gelen olayları, yenilikleri, sorunları fotoğraflarla görselleştirerek, tarafsız ve doğru şekilde siz hemşehrilerimize sunacağız.

Ergani’mizi Tanıtacağız

İlk başta işe ilçemizi tanıtarak başlayacağız, bildiğiniz klasik tanıtma yöntemlerinin dışına çıkarak, tanıtıma siz halkımızı da katarak yolumuza devam edeceğiz. Sizlerin de katılımıyla başta sizin sonrasında emeği geçen veya geçmeyen ilçemize, coğrafyamıza gönül veren bütün insanımızın vazgeçilmez bir adresi olmaya adayız.

Köylerimizi ve Mahallelerimizi Tanıtacağız, Sorunlarını Dile Getireceğiz

En önemli hususlardan biri belki bu, yeteri kadar tanıtılmayan, sesini duyuramayan Köylerimizin ve Mahallelerimizin; köylüler, mahalleler ve muhtarlar eşliğinde sesi olacağız. Sorunlarını dile getirirken, köylerimizin ilk kuruluş tarihinden tutup günümüze geliş öyküsünü konu edinip, dışarıdan gelenlerin köylerimizi daha iyi tanımasını ve köylerimizden faydalanmasını sağlayacağız.

Hemşehrilerimizin Görüşleri İçin Forum Sistemi

İlçemiz insanının sorunlarını dile getirebileceği ve ortak bir çözüm önerisi sunabileceği Forum sistemi gibi bir platformu hizmetinize sunacağız. Bu platform sayesinde hem sorunlar dile getirilecek hem de sorunlara ortak çözümler bulunacak. Bulunan bu çözümler ise ilgili mercilere gönülülük esaslı olarak belirlenen kişilerce ulaştırılacak.

Firmalarımızın Sesini Yükselteceğiz, İlanları Yayınlayacağız

İlçemiz içerisinde birbin türlü zahmetle ve maddi kaynaklarla faalliyette bulunan firmalarımızın reklamını yapacağız, Firmalarımızın veya bireysel insanlarımızın ilanlarını yayınlayacağız, ilanlarımız yeri geldiğinde ücretsiz geri geldiğinde ise kimsenin bütçesini sarsmayacak şekilde ücretli olacaktır. Uzun süreli üyeliklerde günlük sigara ihtiyacınızı karşılayan ücretlerle aylık veya daha uzun süreli ilanlar verebileceksiniz.

KISACASI % 90’ı GÖNÜLLÜLÜK ESASINA DAYALI OLARAK İLÇEMİZİN SESİNİ DUYURMAYA GELİYORUZ…

Erganistan.Com | Ergani Tanıtım, Paylaşım ve Rehber Sitesi

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ