01.12.2023 - Ergani Haber, tanıtım ve firma rehberi sitemize hoş geldiniz.

Özel Ergani Fen Bilimleri

Adres
Bagür Mahallesi Diyarbakır Caddesi. No/6A Ergani - Eski Özel Mezopotamya Tıp Hastenesi
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Eğitim bir ülkenin en değerli ve en önemli gelişme kaynağıdır. Bunun sebebi ise geleceğimizi şekillendiren gençlerimiz ve çocuklarımızdır. Bir ülkenin çocukları ve gençliği ne kadar güçlü, bilgili, akıllı, disiplinli ve iyi ahlaklı ise o ülke o kadar güçlü olur. Bu noktada biz öğretmenlere çok önemli görevler düşmektedir. Her çocuk birbirinden farklı ve özeldir ve her çocuk bir değerdir. Bizim geleceğimizdir. Bu değerlere sahip çıkmak ve onu olabileceği en üst seviyeye çıkarmak bizim görevimdir.

Ergani Fen Bilimleri ailesi olarak ilkemiz tüm öğrencilere eşit, düzgün ve özel davranabilmek, onlara bilgi, disiplinli, çalışma ve başarının yanı sıra analitik ve doğru düşünme, evrensel değerleri özümseme, çevresine ve kendine saygılı bir birey olabilme amacı taşır.

Başarının anahtarı olan disiplinli ortam ve etkin rehberlik çalışmaları doğrultusunda misyonumuz, Fen Bilimlerinin kuruluş sloganı olan “Eğitim ciddi kurumların işidir.” sözünden yola çıkarak tecrübelerini her koşulda geleceğe aktarmaya çalışan değerli öğretmenlerimizin ortak çabasıyla Ergani’nin eğitimde yeni yüzü olmaktır.

FEN BİLİMLERİ YÖNETİM KURULU

Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri Özel Ergani Fen Bilimleri

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ