09.12.2023 - Ergani Haber, tanıtım ve firma rehberi sitemize hoş geldiniz.

Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İYİ HİZMETİMİZ BİZİ DAİMA, YÜKSELTİR…


Kule vinçler inşaat v.b yapıların öngörülen sürelerde ve hızla yükselebilmesinde olmazsa olmazlardandır. Firmamız başta ilçemiz olmak üzere ilimiz ve bölgemiz inşaat ve yapı firmalarına hizmet vermekten mutluluk duyar.

Deneyimli / iş güvenliği eğitim ve sertifikasına sahip kadrosunun yanında teknolojiyi paralel şekilde takip eden araç gereçleri ile bütün müteahhit ve firmaların hizmetindeyiz.  Müteahhit veya yüklenici firmaların almış oldukları işi süresinde teslim ve inşaa edebilmesi için kule vince ihtiyaç duyarlar.

Kule vinç olmadan bir inşaatın yükselmesi veya yüksek bir yapının inşaa edilmesi düşünülemez. Kule vinç inşaat firmalarına zaman açısından da büyük tasarruf sağlar. İnşaat alanındaki demir ve beton kalıplarının yükseltilmesi veya yükseltildiği yerden indirilmesi vinçler yardımıyla sağlanabilmektedir.


Diğer Faaliyetler


– Tuğla Örümü

– Kalıp

– Revizyon İşleri

– Kaynak

– Bakım ve Onarım İşleri


Kaplan Kule Vinç

– Mehmet Ali KAPLAN

– Mehmet Veysi KAPLAN

– Mehmet Salih KAPLAN

Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti Kaplan Kule Vinç Refrakter Ltd.Şti

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ